Enter your keyword

PA-820

PA-820
940 Mbps firewall throughput (App-ID enabled)
610 Mbps threat prevention throughput
400 Mbps IPSec VPN throughput
128,000 max sessions
8,300 new sessions per second
1000 IPSec VPN tunnels/tunnel interfaces
5 virtual routers
30 security zones
1,500 max number of policies

Nowa generacja urządzeń firewall dla organizacji średniej wielkości
(powyżej 250 pracowników).

Rewelacyjny stosunek ceny do parametrów.

Urządzenia z serii PA-800 dostępne jest rozszerzoną gwarancją oraz serwisami ThreatPrevention, URL-Filtering, Wildfire i GlobalProtect.
dowiedz się więcej o serwisach i wsparciu

Nowa seria PA-800 zadebiutowała na rynku w lutym 2017 roku.
Oferuje doskonałą wydajność w bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz mieć technologię, którą wybrało 85 ze 100 największych firm z listy Fortune, za cenę zwykłego UTM’a.

Szukasz skutecznego sposobu na zabezpieczenie sieci? Zaproś nas na testy. Potem nie będziesz chciał oglądać nic innego

Urządzenia z serii PA-800 pozwalają skutecznie zabezpieczyć sieć przed cybernetycznymi zagrożeniami, jak również bezpiecznie i z pełną kontrolą wykorzystywać dowolne aplikacje.

Urządzenia PA-820 i PA-850, zapewniają zaawansowany wgląd i kontrolę aktywności aplikacji, użytkowników i treści przy przepustowość do 1.9 Gbps oraz maksymalnie czterema portami 10Gigabit SFP+. Redundantne zasilacze zapewniają najwyższą odporność i ciągłość działa, a port USB umożliwia szybką konfigurację dużej liczby urządzeń.

Wyjątkową wydajność gwarantuje integracja technologii na najniższym poziomie – osobne procesory zoptymalizowane do obsługi poszczególnych funkcji: Security Processing, Network Processing, Signature Matching.

Osobna jednostka do obsługi zarządzania to gwarancja, że nawet w przypadku zmasowanego ataku na Twoją sieć – będziesz miał pełną kontrolę nad urządzeniem.