Enter your keyword

PA-220

Premiera luty 2017r.

PA-220
500 Mbps firewall throughput (App-ID enabled)
150 Mbps threat prevention throughput
100 Mbps IPSec VPN throughput
64,000 max sessions
4,200 new sessions per second
1000 IPSec VPN tunnels/tunnel interfaces
3 virtual routers
15 security zones
250 max number of policies

PA -220 nowy model (2017) o rewelacyjnym stosunku ceny do parametrów. Zapora uznawana za najdoskonalszą na świecie, o wydajności pozwalającej skutecznie chronić i kontrolować nawet 250 użytkowników w rewelacyjnej cenie!

Teraz również organizacje średniej wielkości mogą przekonać się czemu 85% największych firm w USA i 60% największych firm globalnie, chroni swoje zasoby rozwiązaniami Palo Alto Networks.

W warunkach amerykańskich to modle przeznaczony do oddziałów firm i instytucji, punktów sklepowych. W polskich warunkach to model, którym chronić swoje sieci może zdecydowana większość firm sektora SMB.

PA-220 posiada podwójne wejście zasilania. Rozwiązuje to problem najczęstszej przyczyny awarii podobnych urządzeń – awarii zasilacza.

Urządzenie nie posiada wentylatora, ani innych ruchomych części, co pozwoliło ograniczyć do minimum ryzyko przerwy w usługach na skutek awarii takiego elementu.

Dwa urządzenia PA-220 można połączyć w klaster wysokiej dostępności HA.

gwarantują zachowanie ciągłości realizowanych funkcji

Dzięki serwisowi Wildfire

https://paloaltonetworks.pl/serwisy-i-wspracie/    )

możesz połączyć swojego firewall’a z Palo Alto TRAPS

– ochroną stacji roboczych i serwerów, która przywróci Ci wiarę i zaufanie do ochrony antywirusowej

Zabezpieczenie sieci w oparciu o współpracujące TRAPS i PA-220 pozwoli Ci osiągnąć poziom bezpieczeństwa dostępny jeszcze niedawno wyłącznie dla największych korporacji.

Zastanawiasz się ile kosztuje najwyższy poziom bezpieczeństwa? Zapytaj nas – gwarantujemy, ze będzie pozytywnie zdziwiony naszą odpowiedzią – za cenę porównywalną z produktami konkurencyjnymi możesz dostać rozwiązania oceniane jako najlepsze na świecie

PA-220 dostępne jest rozszerzoną gwarancją oraz serwisami ThreatPrevention, URL-Filtering, Wildfire i GlobalProtect.
dowiedz się więcej o serwisach i wsparciu

Zapora sieciowa nowej generacji PA-220 pozwalaja skutecznie zabezpieczyć sieć przed cybernetycznymi zagrożeniami, jak również bezpiecznie i z pełną kontrolą wykorzystywać dowolne aplikacje PA 220 – przeznaczona jest do małych organizacji, oddziałów i punktów sprzedaży detalicznej. Niewielkie urządzenie w formie desktop oferuje dokładnie te same funkcje kontroli i zarządzania w ramach systemu PAN-OS, co w przypadku urządzeń dla największych datacenter. W tym również tryby wysokije dostępności (HA) active/active i active/passive.