Enter your keyword

NEW GENERATION FIREWALL

New Generation Firewall to fundament skutecznej strategii bezpieczeństwa.

Next Generation Firewall – Pełna kontrola nad całym ruchem wchodzącym i opuszczającym Twoją sieć to dziś po prostu konieczność. Nie można mówić o bezpieczeństwie zasobów, jeśli nie można skutecznie i sprawnie zarządzać tym ruchem na poziomie poszczególnych użytkowników, aplikacji i procesów.

Skuteczna ochrona przed szkodliwym kodem – również tym nieznanym

Według Gartner Next Generation Firewall PaloAlto jest liderem 5 lat z rzędu i to nie przypadkowo.
Lata badań. Ciągła walka aby utrudnić życie tym złym, a ułatwić je Tobie. Ponad 39,500 Klientów w ponad 150 krajach wybrało Palo Alto Networks by bezpiecznie korzystać z prawdziwej platformy ochronnej nowej generacji, by zabezpieczyć krytyczne zasoby, i chronić użytkowników przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Bezpiecznie. Po prostu.

Firewall Palo Alto Networks to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci w wygodny sposób kontrolować i zarządzać ruchem sieciowym. Opatentowana automatyzacja procesów bezpieczeństwa gwarantuje, ze osiągniesz to przy najmniejszym możliwym nakładzie czasu i pracy.

Dobre narzędzie to dopiero początek. Dobór odpowiedniego modelu, jego konfiguracja i wdrożenie, czy w końcu sprawna administracja to wszystko elementy, które zdecydują o tym, czy wykorzystasz w pełni potencjał tkwiący w firewall’ach Palo Alto.

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Z nami możesz sprawdzić aktualny poziom bezpieczeństwa sieci, za którą odpowiadasz . Przeprowadzimy z Tobą miarodajne testy, Pomożemy we wdrożeniu, przeszkolimy administratorów i zapewnimy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o poszczególnych modelach.

Uwagę firm średniej wielkości zwracamy szczególnie na modele 220 oraz 820 i 850, które zadebiutowały na rynku w lutym 2017. Modele te oferują doskonałą wydajność w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dla Ciebie – Bezpiecznie. Po prostu.