Enter your keyword

Ile to kosztuje

NG Firewall

Do Palo Alto Networks przylgnęła łatka „bardzo dobre, ale równie drogie – nie stać mnie”. Dziś już Cię stać na rozwiązania Palo Alto. Wprowadzając nowe modele o doskonałej wydajności PANW solidnie namieszało na rynku NGfirewall.

Najlepsza technologia dostępna dla każdego. Cena modelu zależy oczywiście od „wielkości”, czyli wydajności urządzenia.

Najmniejsze urządzenie z najważniejszymi serwisami, wdrożeniem i szkoleniem to koszt ~ 9000 pln. Tak możesz mieć rozwiązanie światowego lidera, rozwiązanie z którego korzystają największe firmy na świecie za mniej niż 10.000 pln. Mówimy o modelu PA-220, którego wydajność 150 Mbps w trybie pełnego skanowania (threat prevention throughput ) i który z powodzeniem obsługuje sieci, w których pracuje  200 użytkowników.

Źródłem sukcesu Palo Alto Networks jest fakt, ze nawet w największych instalacjach zapewnia przewidywalną i kontrolowalną wydajność, skalowalność i niezawodność. Jeśli Twoje potrzeby znacznie wykraczają ponad średnią – z przyjemnością wdrożymy dowolny model z serii 7000, lub sieć złożoną z kilkuset modeli PA-220 rozsianych po świecie. To właśnie do takich zadań stworzono Palo Atlo Networks.

Jeśli chcesz, żebyśmy wycenili, a przede wszystkim pomogli Ci dobrać odpowiedni model i potrzebne serwisy – skontaktuj się z nami. Zadamy Ci kilka pytań dotyczących Twoich potrzeb i oczekiwań, specyfiki sieci i planów rozwoju. Dzięki temu dobierzemy rozwiązanie, które zapewni ci skuteczną realizację założonych zadań przy najniższych kosztach.

TRAPS

Bezpieczeństwo endpointów to krytyczny element, z punktu widzenia zachowania ciągłości biznesowej. Niemal codziennie przekonują się o tym kolejne firmy i instytucje. Ostatnie głośne przypadki sparaliżowania naprawdę dużych firm w wyniku ataku ransomware pokazały, że bezpieczeństwo endpointa łatwo można przeliczyć na złotówki… na miliony złotówek.

Mimo, że w tej sytuacji Palo Alto Networks mogło by korzystać i zgarniać krocie za TRAPS – po prostu dlatego, że robią to czego oczekujemy – skutecznie chronią komputery przed malware – również tym jeszcze niezidentyfikowanym. PANW zrobiło jednak coś zupełnie odwrotnego – zlikwidowało opłatę za konsolę od zarządzania i obniżyło koszty licencji.

Licencje nadal są droższe w porównaniu z tradycyjnymi AV. Różnica jednak jest zasadnicza – na tradycyjnych AV nie można polegać, wydajesz pieniądze, ale w zamian nie dostajesz bezpieczeństwa.
Korzystając z TRAPS śpisz spokojnie, bo wiesz, że Twoja organizacja nie zostanie sparaliżowana żadną z kolejnych fal ataków ransomware.

Skuteczne zabezpieczenie endpointa to nadal najlepsza gwarancja zapewnienie ciągłości realizowanych przez Twoją firmę lub instytucję procesów i działań.